O mě

2014

Technika kroužkování mě fascinuje a baví už od roku 2014, kdy jsem začala své první nemotorné pokusy o spojování kroužků do různých vazeb.

2016

Po dvou letech jsem sebrala odvahu a otevřela si e-shop se svými výrobky na Fler.cz. Zákazníci nepřišli hned, ale pomalinku se o mě dozvídali a začali nakupovat.

2017

Značka Kouzelné Kroužky vznikla v létě roku 2017 a dnes už má spoustu spokojených zákazníků, kteří se rádi vrací pro originální šperk, doplněk či dekoraci.

V roce 2017 jsem spustila také e-shop www.kouzelnekrouzky.cz.

 

Přestože bych se kroužkování chtěla věnovat více, proměňuji se na šperkařku pouze po večerech nebo o víkendech, kdy se svým stánkem v průběhu roku vyjíždím na různé akce v Ostravě a blízkém okolí. 

 

CHAINMAILLE NEBOLI KROUŽKOVÁNÍ

Technika chainmaille neboli kroužkování má kořeny ve středověku, kdy brníři vyráběli kroužkovou zbroj. V každé zemi měli trochu jiný styl, proto existuje například vazba evropská, byzantská, perská nebo třeba japonská. Všechny tyto vazby a k tomu špetka fantazie jsou pro mě skvělým základem k vytvoření originálních kousků.

 

Používám kroužky z eloxovaného hliníku a díky tomu jsou všechny mé výrobky kouzelně lehoučké, hypoalergenní, můžou do vody, nezčernají ani při každodenním používání.

 

Ráda vytvářím věci, které váš den udělají nevšedním, ať už okrášlíte sebe kroužkovým šperkem nebo svůj domov dekorací z mé dílny. Nebráním se ani nápadům, které chcete prostřednictvím kroužků zrealizovat vy.

 

Kouzelné Kroužky je název, který skvěle vystihuje kouzlo materiálu a věcí co dají z kroužků vykouzlit.

 

Zpět do obchodu